850′ li Numara Nasıl Alınır ?

VoIP ( Voice Over Internet Protocol )

Bağımsız numaralar olarak da bilinen 0850 numara, özellikle de son dönemlerde bankaların kullanmaya başlaması ile birlikte çok daha fazla bilinmeye başladı. Adres ile bağlantılı olmayan bu numara için yalnızca internet bağlantısı yeterli olmakta. Bu bağlantı üzerinden VOIP santraline eklenmiş olan cihazlar sayesinde numara sorunsuz kullanılabilmektedir. Bilinenin aksine 0850 numaraları yurt dışındaki numaralardan değildir, aynı Türkiye’de bulunan alan kodları gibi ülkemizde kullanılmak adına hazırlanmış olan numaralardır. Bu numaraları almak söz konusu olduğu zaman ise pek çok kişi işlemlerin çok zorlu olacağını düşünebiliyorlar. Lakin aslında doğru adımlar takip edildiği zaman numaraları almak tahmin edilenden de kolay olacaktır.

Kurumsal veya Bireysel Abonelik tipine bağlı olarak kişilerden istenilecek evraklar farklılıklar göstermektedir. Bu evrakların hızlı bir şekilde toplanmasının sonrasında ise gerekli evrakları teslim edilmelerinin ardından en fazla 1 gün içerisinde 0850 ile başlayan numara kişi ya da kuruma tanımlanmış olacaktır. 0850 ile başlayan numaraların birçok farklı avantajları bulunmakta. Bunların başında ise IP üzerinden hizmet verdiklerinden ötürü fiziki anlamda herhangi bir sınırlarının bulunmaması gelmekte. Yani kişi ya da kurumlar tek bir numarayı satın aldıktan sonra sahip olunan internet bant genişliğine göre yüksek kapasitede çağrı alınmaya başlanabilecektir.

VoIP Tarifeleri

Yeni Nesil İletişim Çözümleri

VoIP ( Voice Over Internet Protocol )

VoIP ( Voice Over Internet Protocol )

İşletmenize uygun kurumsal voip paketlerinden seçin sizde tasarruf etmeye başlayın.

Paket almadan konuştuğun kadar öde tarifelerinden birine geçerek sadece konuştuğunu öde. Üstelik Taahütsüz.

Konuştuğun kadar öde tarifeleri ile çağrı merkezinizi avantajlı ve katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşıyın.

Çağrı merkeziniz için hepsi bir arada paketlerini kullanarak CRM ve Voip hizmetinizi tek çatı altında toplayıp avantajlı olabilirsiniz.

Cloud PBX

Voice Over Internet Protocol

Toplu Sms Hizmeti